Skip to main content

BSSURF - Szkoła Surfingu Gdańsk. Obozy surfingowe w Portugalii i​ Maroko Bądź na bieżąco - zapisz się na newsletter

Pomysł na aktywne wakacje – wyjazd surfingowy dla dorosłych.

W dziejszym zabieganym świecie, płynącym w zabójczym tempie, pełnym stresu i rozmaitych obowiazków coraz ważniejszy jest wypoczynek. Mogłoby się wydawać, że jednym z lepszych pomysłów na relaks są wakacje typu all inclusive wraz z obiftością jedzenia, wylegiwaniem się na plaży i słodkim lenistwem – my mamy jednak zupełnie inny pomysł na ładowanie baterii.  Dla nas kluczowym elemnetem dobrego wypoczynku jest aktywność sportowa, która sprzyja nie tylko dobrej kondycji fizycznej ale też przede wszystkim psychicznej.  

Surfing jest sportem który łaczy w sobie elmenty aktywności fizycznej, kontaktu z naturą, podróżowania i integrowania się z niesmowiatą społecznością dlatego według nas to wyjazd surfingowy jest idelanym wyborem wakajcynym.

Postaramy się ciebie do tego przekonać!

Wyjazd surfingowy – opcja dla każdego, bez ograniczeń!

Większości osób może się wydawać, że wyjazdy surfingowe  (lub inaczej Surf Campy) są zarezerwowane wyłącznie dla osób młodych i uparwiających już jakiś sport – nic bardziej mylnego. Nasze wyjazdy surfignowe sa skierowne do każdego, bez względu na wiek, czy dotychczasowe doświadczenia sportowe. 

Trzydziesto, czy czterdziestolatkowie często stanowią sporą częśc grupy, nie raz surfowały już z nami osoby po pięćdziesiątce. Oczywiście są też osoby młodsze, średnia wieku około dwudziestowosobowej grupy oscyluje w granicy 32 lat.

Więkoszość uczestników wyjazdów nie ma dużego doświadczenia sportowego, dlatego nasz program nauczania dostosowany jest dla wszystkich – nawet tych, którzy na co dzień nie uprawiają żadnego sportu

Jedyne wymaganie, które stawiamy wobec uczestników to podstawowa umiejętnosć pływania. Ważne jest też abyś dobrze czuł się w wodzie i nie panikował w przypadku nagłego zanurzenia.

 Bez towarzysza podróży, bez dodatkowych kosztów.

Wyjazd surfingowy jest super opcją jeżeli akurat nie masz z kim pojechać na wakacje, lub dla odmiany, chcesz podróżować bez grupy swoich znajomych. W tym wypadku, ie musisz samodzielnie ponosić kosztów organizacji zakwaterowania i transportów, albo szukać w internecie towarzystwa ludzi, których nie znasz , a którzy moga mieć zupełnie inne oczekiwania co do wyjazdu. 

Grupy na naszych Surf Campach są bardzo zróżncowane, jest to niesamowita okazja do zawarcia nowych znajomości, ciekwaych rozmów i poszerzania horyzontów.  Gwarantujemy, ze nie bedziesz sie nudził i nie zabraknie ci towarzystwa. Dajemy możliwosć zakwtarerowania w pokojach wileoosbowych, lub dwuosobowych bez dopłaty – dokwaterowujemy osobę tej samej płci i w zbliżonym wieku.

Dodatkowo, to my orgnizatorzy jesteśmy odpowiedzialni za całościowy przebieg wyjazdu, więc nie musisz się niczym martwić i nie ponosisz odpowiedzialności za żaden element wyjazdu – nikt nie będzie miał żadnych oczekiwań wobec ciebie, czy pretensji. Twoim zadaniem jest się zrelaksować, łapać fale i dobrze bawić.

Surf Camp maroko

Kolonie dla dorosłych ?

Często spotykamy się ze stwierdzeniem, że wyajzd surginowy to takie kolonie dla dorosłych i poniekąd jest to prawdą.. Przede wszystkim wyjazd surfingowy ma konkrenty cel rozwojowy, czyli naukę surfingu. Ponadto praktycznie każdy dzień wyjazdu ma zaplanowany program. Posiłki, godziny zbiórek i wyjazdów, zajęcia sportowe, zajęcia teoretyczne, wycieczki fakultatywne – wszystko jest zoorganizowane, a nad realizacją planu czuwa rezydent (opiekun), który towarzyszy grupie przez cały dzień. Z jednej strony może się to wydawać ogarniczające,  a z drugiej to niesmowity wypocznek dla mózgu – nie tracisz energii na planowanie i organizację.

Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu i znajomości “terenu” układamy program optymalnie, tak aby wykorzystać w 100% czas pobytu przy zachowaniu u balansu na relaks. Oczywiście w ciągu każdego dnia jest czas wolny, którym uczestnicy dysponują według własnego uznania, my ewentualnie możemy podpowiedzieć, co ciekawego można zrobić, lub gdzie można się zaszyć z książką. Ponadto żadne elementy programu nie są obowiązkowe, wiec zawsze jest możliwość dysponowania swoim czasem w pełni przez cały czas pobytu.

Surf Camp maroko

Podsumowanie

Jeżeli od jakiegoś czasu chodzą ci po głowie ciekawe wakacje w innej formule, niż zwiedzanie lub klasyczny wypoczynek w stylu all inclusive, to wyjazd surfingowy jest ciekawą propozycją. To przede wszystkim świetna okazją do nauki nowej umiejętności sportowej, jaką jest surfowanie. Taka aktywność może przynieść ci wiele radości i satysfakcji z postępów w nauce. Charakter zakwaterowania oraz codzienna, wspólna nauka i przebywanie na świeżym powietrzu stwarzają świetną okazję do poznawania nowych ludzi i budowania relacji,  co w przypadku pobytu w wielkim hotelu jest praktycznie niemożliwe.

Jeżeli chciałbyś się dowiedzieć więcej o naszych wyjazdach, to zapraszamy do kontaktu telefonicznego, chętnie opowiemy ci więcej i dopasujemy konkretny wyjazd pod twoje potrzeby.

Dodaj komentarz


Przeczytaj również

Ile trwa nauka surfingu?

Zacznijmy od tego, że zanim odpowiemy na pytanie „ile trwa nauka surfingu” lub „ile czasu potrzeba, żeby dobrze surfować”, musisz określić, co dla ciebie oznacza surfing. Istnieją różne p…

Gdzie na surfing w Europie?

Wielu osobom może się wydawać, że trzeba wybrać się aż do Australii czy na Bali, żeby nauczyć się surfować, podczas gdy w Europie znajduje się wiele pięknych miejsc z doskonałymi warunkam…

Słownik surfera – język, który musisz poznać ucząc się surfingu.

Surfing, być może bardziej niż większość innych sportów, ma bardzo bogate słownictwo. Od specjalistycznych terminów dotyczących sprzętu i warunków atmosferycznych, po ikoniczne wyrażenia …