Skip to main content

BSSURF - Szkoła Surfingu Gdańsk. Obozy surfingowe w Portugalii i​ Maroko Bądź na bieżąco - zapisz się na newsletter

Girls Surf Wild

O projekcie

GIRLS SURF WILD to projekt skierowany do wszystkich kobiet, które marzą o rozpoczęciu swojej przygody z surfingiem i chciałyby stać się prawdziwymi #surfgirls, jak i do tych, które już pływają, ale chciałyby podnieść poziom swoich umiejętności.

To projekt dla kobiet, które szukają inspiracji w sobie, w kontakcie z naturą, w aktywności fizycznej, a także w kontakcie z innymi inspirującymi kobietami, aby razem iść przez hasło przewodnie „wild girls”!

Dziewczyny na szkoleniu surfingowym Girls Surf Wild BSSURF

Co konkretnie oznaczają dla nas te słowa?

Girls

To szkolenie kierujemy do wszystkich kobiet, bez względu na wiek, poziom kondycji fizycznej, czy dotychczasowe doświadczenia sportowe.

Naszą intencją jest spotkanie w gronie osób, które wzajemnie się wspierają i sobie kibicują. Akceptacja siebie i innych, siostrzyńska moc – to nasze wiodące założenia w zostaniu surfing girl.

To czas, w którym możesz odkryć swój potencjał, wyzwolić uśpioną energię, nabrać dystansu i nabrać nowej perspektywy.

Surf

Surfing to nie tylko sport, który angażuje całe ciało, to przede wszystkim źródło wiedzy o sobie i swoich możliwościach.

Pierwszy dzień surfingu dla większości naszych surfing girls to najszczęśliwszy dzień ich życia. Uczucie stania na desce i płynięcia na fali jest niezapomniane i chce się je wciąż powtarzać.

Nasze doświadczone i niezłomne instruktorki zrobią wszystko, abyś miała szansę doświadczyć tego już na pierwszych zajęciach surfingowych.

Wild

To dzikość, Twoja prawdziwa natura, wolność, bycie sobą. Tę dzikość spotkasz też w kontakcie z wodą wokół Ciebie, pośród fal. Podczas surfingu dostrajasz się do nich, stajesz się częścią morza.

Czas spędzony w wodzie to chwile tylko dla Ciebie, z dystansem do codzienności. Twoja dzikość może być ukryta lub widoczna na pierwszy rzut oka. Może być spokojna lub szalona. Jak morze, ocean – każda jest piękna, jest Twoja. W  Girls Surf Wild dbamy właśnie o dzikość skrytą głęboko w nas i pozwalamy jej ujrzeć światło dzienne!

Opinie klientów

Opinie pochodzą z profilu na Mapach Google.

Anna Miazga

Jak chcesz się nauczyć surfingu, albo po prostu dobrze bawić na wodzie, to sprawdź wyjazdy Girl Surf Wild. Super atmosfera, bardzo profesjonalne podejście i przyjemność obcowania z wodą i deską. Polecam

Malwina

Jeśli chodzi o zagraniczne obozy z Girl Surf Wild, to możecie mieć pewność, że wybór spotu czy szkółki surfingowej nie jest przypadkowy. W efekcie można zrobić duży progres, nie zapominając o najważniejszym- dobrej zabawie w gronie wspaniałych ludzi.

Aleksandra Reczuch

Bardzo profesjonalne podejście do szkoleń, wspaniałe i pełne pasji osoby, które nie tylko zarażają entuzjazmem do sportu jakim jest surfing, ale też pokazują, że to sport dostępny. Organizują surfcampy ze świetnymi instruktorami za granicą, ale też same szkolą nad polskim morzem

Więcej opinii na Google Maps:

Foto relacja ze szkoleń surfingowych Girls Surf Wild

Wyzwól uśpioną energię!

Na obozie surfingowym Girls Surf Wild

Dzikość • Twoja prawdziwa natura • Wolność • Nowa perspektywa

Kobieta surfująca na fali