Skip to main content

BSSURF - Szkoła Surfingu Gdańsk. Obozy surfingowe w Portugalii i​ Maroko Bądź na bieżąco - zapisz się na newsletter

Odkryj moc surfingu w biznesie!

Eventy integracyjne

Eventy z nauką surfingu dla zacieśnienia relacji w zespole.

Szkolenia rozwojowe

Szkolenia łączące naukę surfingu z wartościami biznesowymi.

Nagrody, vouchery

Szkolenia surfingowe jako nagrody dla pracowników.

Promocja produktów

Eventy łączące surfowanie z prezentacją Twojej oferty.

Eventy integracyjne

Organizujemy unikalne wydarzenia, podczas których pracownicy będą mieli szansę na naukę surfingu, integrując się jednocześnie zespołowo. To doskonała okazja do zacieśnienia relacji w Twoim zespole w przyjaznej i ekscytującej atmosferze.

Szkolenia rozwojowe

Tworzymy unikatowe programy szkoleniowe, które łączą fascynującą naukę surfingu z kluczowymi wartościami biznesowymi. Wśród nich znajdują się umiejętność liderowania, efektywna współpraca w zespole, pokonywanie trudności oraz wyzwań oraz elastyczna adaptacja do ciągłych zmian w otoczeniu biznesowym.

Nagrody i vouchery

Oferujemy unikalną możliwość zakupu specjalnego szkolenia surfingowego lub całego Surf Campu w formie atrakcyjnego vouchera. Może to być doskonały pomysł na nagrodę dla wyróżniających się pracowników twojej firmy lub jako główna nagroda konkursowa. 

Promocja produktów

Surfing to obecnie jeden z najszybciej rozwijających się i zyskujących popularność sportów Polsce. Wykorzystaj surfing jako oryginalny sposób promocji swoich produktów lub usług. Zorganizujemy dla Ciebie event promocyjny, który połączy przyjemność surfingu z niepowtarzalną okazją do poznawania Twojej oferty w niekonwencjonalny sposób.

Jeśli Twój produkt jest skierowany do ludzi aktywnych, poszukujących nowych wrażeń i wyzwań, nasze eventy są idealnym miejscem do dotarcia do tej unikalnej grupy odbiorców. Współpracując z nami, zyskasz dostęp do merytorycznej wiedzy z dziedziny surfingu, eliminując ryzyko popełnienia błędów, które mogą wpłynąć negatywnie na wizerunek Twojego produktu.

Szkolenia, eventy, wyjazdy surfingowe

Jesteśmy doświadczoną szkołą surfingu, pasjonującą się zarówno sportem, podróżami, jak i rozwojem zespołów oraz kreatywnymi strategiami marketingowymi. Nasz zespół to nie tylko instruktorzy surfingu ale również dojrzali managerowie z dużym doświadczeniem biznesowym.

Jeżeli szukasz unikalnej i ekscytującej formy organizacji eventów, szkoleń, wyjazdów integracyjnych dla pracowników lub promocji swoich produktów, to z pewnością będziemy mogli Ci pomóc.

Skontaktuj się z nami

Wspólnie opracujemy wyjątkowy projekt surfingowy,
który pozytywnie zaskoczy Twoich pracowników lub grupę docelową