Skip to main content

BSSURF - Szkoła Surfingu Gdańsk. Obozy surfingowe w Portugalii i​ Maroko Bądź na bieżąco - zapisz się na newsletter

Family Surf Camps

Rodzinne wyjazdy surfingowe

Zapraszamy wszystkie rodziny z pasją do spędzania aktywnego czasu na wspólne obozy surfingowe!

Większość naszych wyjazdów surfingowych jest odpowiednich zarówno dla osób dorosłych, jak i dzieci w wieku od 10 lat, a sam Surf Camp jest idealną okazją aby połączyć wakacje z niesamowitym doświadczeniem nauki i doskonalenia surfingu.

Ojciec z córką na szkoleniu surfingowym Family Surf Camp BSSURF

Skontaktuj się z nami

Podpowiemy, który z naszych wyjazdów surfingowych będzie najbardziej odpowiedni dla Waszej rodziny. Doradzimy w wyborze konkretnego miejsca, terminu i opcji zakwaterowania.

Wspólnie podbijamy fale

Wspólne uprawianie surfingu to znakomita okazja do zacieśnienia więzi rodzinnych poprzez dzielenie się radością z osiąganych postępów i wzajemne wspieranie się na falach. Wspólna nauka sprawia, że dzieci i rodzice wzmacniają relacje, a także tworzą wspomnienia na całe życie. Wierzymy, że surfowanie może stać się wyjątkowym elementem waszego rodzinnego wypoczynku.

Z uwagi na bezpieczeństwo, każde dziecko powinno dobrze czuć się w wodzie i posiadać pewne umiejętności pływackie. Dzięki temu możemy zagwarantować, że cała rodzina będzie cieszyć się nauką surfingu w komfortowych i bezpiecznych warunkach.

Matka z córką zadowolone z surfingu z Family Surf Camp BSSUF

Złap rodzinną falę!

Rodzinne szkolenia surfingowe

Rodzina • Aktywne spędzanie czasu • Wspomnienia