Skip to main content

BSSURF - Szkoła Surfingu Gdańsk. Obozy surfingowe w Portugalii i​ Maroko Bądź na bieżąco - zapisz się na newsletter

Obozy surfingowe Portugalia

Sprawdź aktualną ofertę BSSURF

Surf Camp Portugalia
Costa da Caparica

START
30 maja, 2024
POZIOM
Początkujący, Średnio zaawansowany

Surf Camp Portugalia
Costa da Caparica

START
10 czerwca, 2024
POZIOM
Początkujący, Średnio zaawansowany

Surf Camp Portugalia
Costa da Caparica

START
2 września, 2024
POZIOM
Początkujący, Średnio zaawansowany

Surf Camp Portugalia
Costa da Caparica

START
9 września, 2024
POZIOM
Początkujący, Średnio zaawansowany

Surf Camp Portugalia
Costa da Caparica

START
16 września, 2024
POZIOM
Początkujący, Średnio zaawansowany

Surfing w Portugalii

Portugalia to najbardziej popularny, europejski kierunek do nauki surfingu. Chociaż pierwsze mistrzostwa surfingowe odbyły się już w 1977 roku, to dopiero w latach 90 XX wieku Portugalia stała się znaczącym punktem na mapie międzynarodowego surfingu.
Obecnie surfing to drugi najpopularniejszy po piłce nożnej sport w tym małym, iberyjskim kraju.

Zróżnicowana linia brzegowa, licząca ponad 950 km i wyjątkowy klimat zapewniają idealne warunki do surfingu dla każdego – od początkujących, średniozaawansowanych po zawodowców. Nie ma w Europie drugiego wybrzeża z tak wieloma spotami położonymi tak blisko siebie. Niewątpliwym atutem są również bardzo czyste plaże, ponad 370 z nich ma status “Błękitnej Flagi” – najbardziej uznanego standardu jakości wody, zrównoważonej turystyki, bezpieczeństwa i ogólnej odpowiedzialności za środowisko.

Portugalia zapewnia różnorodność fal, od niesamowitych tub, idealnych do surfingu i bodyboardingu, które stanowią oprawę wielkich międzynarodowych imprez surfingowych, przez gigantyczne, ponad 20 metrowe fale w Nazare przyciągające światowych tzw. big wave surfers, po długie prawe i lewe fale będące jednymi z najdłuższych w Europie.

Uśmiechnięta surferka na obozie w Portugalii

Odkryj Portugalski Surfingowy Raj

Wyjątkowe fale w sercu portugalskiego wybrzeża

Kurs surfingu

Na obozie w Portugalii

Portugalia to idealne miejsce na obóz surfingowy. Ten kraj ma wszystko – niesamowite fale, autentyczną kulturę surferką, profesjonalnych instruktorów, pyszną regionalną kuchnię, dobrze zorganizowaną infrastrukturę turystyczną i przyjaznych mieszkańców.

Surfować w Portugalii można przez cały rok, jednak z naszego doświadczenia dla początkujących i średnio zaawansowanych surferów najlepszy czas to okres między majem, a październikiem.

Rozgrzewka surferów na plaży w Portugalii

Opinie klientów

Opinie pochodzą z profilu na Mapach Google.

Zuzanna Bąk

Jeśli nadal się zastanawiasz, to śmiało mogę polecić wybór TEJ OPCJI ! Mega profesjonaliści… zarówno Aga i Paulina oraz grupa szkoleniowców z Portugalii. Te kilka dni w zupełności wystarcza żeby liznąć podstawy serfingu, ,,stanąć” na desce, poczuć tą frajdę i zarazić się tym klimatem. Świetna opcja na spedzenie aktywnie wakacji albo urlopu. Wiek i wzrost 😜 tutaj nie mają znaczenia, liczą się tylko szczere chęci do nauki

Izabela Sadlik

Jeśli chcesz pokochać surfing w przy okazji fantastycznie spędzić czas wybierz się na wyjazd z Bałtyckim Stowarzyszeniem Surfingu do Portugalii! Jest to niesamowita dawka pozytywnej energii, dowcipu a przy okazji niezły trening dla osób aktywnych! Jeśli kochasz wodę i lubisz wyzwania to jest to idealnie miejsce dla Ciebie!

Sara Michalec

Byłam z dziewczynami na campie w Portugalii i był to jeden z najlepszych wyjazdow w moim życiu! 😍🔥 Nigdy nie miałam do czynienia z surfingiem, decyzja o wyjeździe była totalnie spontaniczna i najlepsza jaką mogłam podjąć!

Super atmosfera, super ludzie, super zabawa😊 Dziewczyny mają mega doświadczenie, instruktorzy z najwyższej półki, nauczą naprawdę każdego 💪🔥

Więcej opinii na Google Maps:

Obozy surfingowe

Portugalski team BSSURF

Na nasze obozy surfingowe wybarliśmy dwa miejsca – Costa da Caparicę w centralnej części wybrzeża i Praia da Vaguiera na północy. Do obu miejsc można dotrzeć w bardzo prosty sposób podróżując transportem publicznym z lotnisk w Lizbonie i Porto. Oba spoty to szerokie i piaszczyste plaże, zapewniające bezpieczne lekcje surfingu.

Nasz team w Portugalii to doświadczeni, lokalni instruktorzy i 2 polskich instruktorów surfingu ISA. Zapewniamy dobrej jakości deski typu soft. Realizujemy kursy surfingu na poziomie beginner/beginner+. Zajęcia praktyczne wspieramy sesjami photo i video analizami oraz dodatkowymi zajęciami teoretycznymi. Uczymy osoby dorosłe, bez ograniczeń wiekowych oraz młodzież i dzieci (wymagany dorosły opiekun). Zakwaterowanie w obiektach położonych ok. 200m od Oceanu, pokoje 2, 4 i 6 osobowe, zapewniamy również pokoje rodzinne.

Surfer na obozie BSSURF w Portugalii

Foto relacja z wyjazdów surfingowych do Portugalii

Złap portugalską falę!

Wyjedź na szkolenie surfingowe do Portugalii

Costa da Caparica • Praia da Vaguiera • Nazare • Ponad 950 km linii brzegowej