Skip to main content

BSSURF - Szkoła Surfingu Gdańsk. Obozy surfingowe w Portugalii i​ Maroko Bądź na bieżąco - zapisz się na newsletter

O BSSURF

Bałtyckie Stowarzyszenie Surfingu zostało założone w Gdańsku w 2017 roku

Klub został stworzony przez grupę trójmiejskich surferów, którzy od wielu lat pływają i propagują tę dyscyplinę sportu na naszym rodzimym Bałtyku.

Zapoznaj się ze Statutem Stowarzyszenia

Następnym krokiem było połączenie sił z innymi polskimi stowarzyszeniami surfingowymi, aby wspólnie powołać dod życia Polski Związek Surfingu (PZS), czyli organizację zrzeszającą kluby sportowe, zawodników i organizacje związane z rozwojem wszystkich odmian surfingu na terenie Polski.

Surferki z Polskiego Związku Surfingu i BSSUF

W 2023 roku rozpoczęliśmy współpracę z biurem podróży BE SURFER, które specjalizuje się wyłącznie w obsłudze wyjazdów surfingowych, tzw. Surf Campów. Biuro podróży jest wpisane do rejestru organizatorów turystyki i przedsiębiorców ułatwiających nabywanie powiązanych usług turystycznych prowadzonym przez Marszałka Województwa Pomorskiego pod numerem 956 oraz objęte jest obowiązkową gwarancją turystyczną w TU EUROPA.

Nieustannie rozwijamy polską kulturę surfingową

Naszą misją jest nieustanne rozwijanie polskiego surfingu na poziomie sportowym i rekreacyjnym. Propagujemy kulturę surfingową, nieodzownie połączoną z wyjątkową społecznością, sportem, zdrowiem, radością i niezapomnianą przygodą.

Szkolimy zgodnie ze standardami International Surfing Association (ISA) oraz wytycznymi Polskiego Związku Surfingu (PZS).

Ekipa BSSURF

Od początku naszej działalności organizujemy szkolenia surfingowe na Bałtyku, otwarte dla wszystkich chętnych osób, bez względu na doświadczenie sportowe, wiek czy płeć.

Uczymy surfingu również w Portugalii, Hiszpanii i Maroku.

Opinie klientów

Opinie pochodzą z profilu na Mapach Google.

Katarzyna Zabawa

Maroko 🧡

Super warunki na naukę, bardzo dobra organizacja. Zaangażowanie. Analiza pływania. 👌 Aga i Paulina sa super 🤗

Polecam 🙃😉

Michał Linert

Wspaniały czas, konkretna dawka wiedzy i umiejętności, świetna organizacja, elastyczność, dobre serca i ogromna doza humoru. Wierzę że na tak dobrym fundamencie, każdy kto weźmie udział w szkoleniu znajdzie to czego oczekuje i będzie zadowolony.

Bogna Szyczewska

Polecam koniecznie wybrać się na Surf Camp z dziewczynami! Odpocznie Wam głowa, mięśnie niekoniecznie ale będziecie zadowoleni 🙂 pasja do sportu na pierwszym miejscu 💛 na drugim, wiadomo, żarciki Pauliny 💛 a czasami nawet też Agnieszki!

Więcej opinii na Google Maps:

Złap falę życia!

Na obozie surfingowym BSSURF

Maroko • Portugalia • Polska • Girls Surf Wild • Family Camps