Skip to main content

BSSURF - Szkoła Surfingu Gdańsk. Obozy surfingowe w Portugalii i​ Maroko Bądź na bieżąco - zapisz się na newsletter

Obozy surfingowe Maroko

Sprawdź aktualną ofertę BSSURF

Surf Camp Maroko
Taghazout

START
2 listopada, 2024
POZIOM
Początkujący, Średnio zaawansowany

Surf Camp Maroko
Taghazout

START
9 listopada, 2024
POZIOM
Początkujący, Średnio zaawansowany

Surf Camp Maroko
Taghazout

START
16 listopada, 2024
POZIOM
Początkujący, Średnio zaawansowany

Surf Camp Maroko
Taghazout

START
28 grudnia, 2024
POZIOM
Początkujący, Średnio zaawansowany

Surfing w Maroku

Od lat 60. XX wieku, Maroko stało się popularnym celem europejskich surferów chcących uciec od zimy. Słońce, plaże, ciepła woda i niesamowite prawe fale. Oddzielone od Europy zaledwie 13 km cieśniną Gibraltarską, Maroko oferuje wyjątkową afrykańską kulturę i 2500 km linii brzegowej.

Od Tangeru na północy, przez Casablance, Safi, Imsouane, Taghazout Bay po Agadir na południu, surferzy znajdą tutaj pierwszorzędne spoty, odpowiednie dla każdego poziomu zaawansowania. Mnogość piaszczystych plaż sprawia, że Maroko to idealne miejsce na obozy surfingowe dla początkujących surferów, gwarantując bezpieczeństwo i komfort podczas pierwszych lekcji surfingu.

Odkryj Marokański Surfingowy Raj

Wyjątkowe fale w sercu marokańskiego wybrzeża

Surferski Raj

Ucieknij od zimy w Polsce

Sezon surfingowy w Maroku zaczyna się w październiku i trwa do początku maja. To wtedy zimowe sztormy na północnym Atlantyku budują rozkołys, który dociera do wybrzeża Maroka.

Temperatura powietrza oscyluje pomiędzy 20-30°C, a średnia temperatura wody to 19 °C. Wystarczy pianka o grubości 3/2mm lub 4/3mm i dobry filtr przeciwsłoneczny, aby w pełni cieszyć się z nauki surfingu w bajecznym Maroko.

Na bazę wybraliśmy imponujący Surf House w kultowym, surferskim miasteczku Taghaozut, oddalonym o godzinę drogi z lotniska w Agadirze. Nasz dom od Oceanu dzieli zaledwie 200m.

Taghazout to według nas surferski raj. Dzięki świetnej lokalizacji, na słynne spoty takie jak Hash Point, Panorama, Anchor Point, czy Mysteries  można dojść piechotą. Na pobliskim wzgórzu znajduje się legendarny skate park, gdzie przy zachodzie słońca, na specjalnie zbudowanych trybunach można podziwiać szaleństwa deskorolkarzy, lub samemu spróbować swoich sił na surf skate.

W miasteczku znajdziecie liczne restauracje, kafejki i sklepy, a ceny nie będą znacznie bardziej przystępne, niż w Polsce. 

Opinie klientów

Opinie pochodzą z profilu na Mapach Google.

Katarzyna Zabawa

Maroko 🧡

Super warunki na naukę, bardzo dobra organizacja. Zaangażowanie. Analiza pływania. 👌 Aga i Paulina sa super 🤗

Polecam 🙃😉

Aneta Maciej

Najlepiej spędzone wakacje, każdemu polecam podjęcie właśnie takiej decyzji!
Pojechałam surfowac z myślą że się tego nie nauczę 🫣 a już pierwszego dnia postawiły mnie na deskę. Dziewczyny z BSSurf są niesamowite, szkolenie jest od podstaw i każdy może spróbować swoich sił
See you soon 🌊

Anita Poryszewska

Fantastyczny Surf Camp w Maroko, fantastyczni instruktorzy i super atmosfera! 🏄🏻‍♀️☀️ Jeśli kiedykolwiek marzyliście o tym, żeby spróbować swoich sił w surfingu, to jest to właśnie ta ekipa, z którą musicie to zrobić! BSS dzięki za zarażenie mnie surfingiem, już planuje kolejny camp z Wami! ❤️

Więcej opinii na Google Maps:

Poznaj team BSSURF

Przede wszystkim jakość

Nasz team w Maroku to doświadczeni, lokalni instruktorzy i 2 polskich instruktorów surfingu ISA. Zapewniamy dobrej jakości deski typu soft, oraz deski hard w rozmiarze od 6,3 do 8,6 stóp.

Realizujemy kursy surfingu na poziomie beginner/beginner+ i intermediate. Zajęcia praktyczne wspieramy sesjami photo i video analizami oraz dodatkowymi zajęciami teoretycznymi.

Współpracujemy wyłącznie z lokalnymi partnerami, którzy posiadają wszelkie wymagane prawem licencje turystyczne pozwalające na świadczenie usług hotelowych, szkoleniowych i transportowych (tranfery na plaże, wycieczki). Jest to niezwykle ważny aspekt w przypadku Maroka, gwarantujący bezpieczeństwo i komfort pobytu.

Uczymy osoby dorosłe, bez ograniczeń wiekowych oraz młodzież i dzieci (wymagany dorosły opiekun). Oferujemy Zakwaterowanie w pokojach 2, 4 i 6 osobowych, zapewniamy również pokoje rodzinne.

Złap marokańską falę!

Wyjedź na szkolenie surfingowe do Maroko

Tamraght • Devils’ Rock • Banana Point • KM17  • Panorama