Kurs surfingu

Szkolenia na Bałtyku

organizacja szkoleń

Organizujemy szkolenia grupowe i indywidualne dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Oferta naszego kursu surfingu skierowana jest dla osób początkujących, które chciałby rozpocząć swoją przygodę zeszkołą surfingową. Przywiązujemy ogromną uwagę do jakości szkoleń, dbamy o szczegóły i z dużym skupieniem oraz starannością prowadzimy zajęcia, stawiamy na jakość kształcenia. Naszą misją jest zarażanie pasją i postawienie każdej osoby na desce!

Kurs surfingu z mistrzami

W lipcu 2022 roku uruchomiliśmy serię szkoleń “Trenuj z Mistrzami” czyli cykl wydarzeń sportowych dla początkujących surferów, zainteresowanych nauką surfingu od podstaw, jak i doskonaleniem warsztatu. Szkolenia i kursy surfingowe prowadzone są przez mistrzów Polski surfingu Polish Surfing Challenge wraz z certyfikowanymi instruktorami Bałtyckiego Stowarzyszenia Surfingu (uprawnienia ISA - International Surfing Association).

Naszym celem jest umożliwienie nauki surfingu od klika — kilkanaścienajlepszych. Od sportowców, którzy poświęcili klika - kilkanaście lat swojego życia na doskonalenie swoich umiejętności, surferów o ogromnej sile, determinacji i miłości do tego sportu

o kursie Surfingu

Kurs surfingu trwa 1,5 godziny i obejmuje zagadnienia dotyczące bezpieczeństwa, sprzętu, danego spotu, kierunku wiatru, panujących warunków, teorii oraz praktyki wstawania na desce ‘na sucho’ jak również wejście do wody z instruktorem i praktyka poprawnego leżenia na desce, technika padlowania oraz wstawania. Zajęcia na Bałtyku prowadzone są w okresie od połowy czerwca do końca września w zależności od prognozy i panujących warunków. W pozostałych miesiącach organizujemy szkolenia za granicą.

Fotorelacja z kursu surfingu