GDZIE?

CHAŁUPY (Półwysep Helski)

KIEDY?

23 lub 24 lipca

POZIOM

początkujący

 Opis wyjazdu 

Mamy ogromną przyjemność zaprosić Was na nowy cykl szkoleń pod nazwą ‘Trenuj z Mistrzami’!

TZM to cykl wydarzeń sportowych dla początkujących surferów, zainteresowanych nauką surfingu od podstaw, jak i doskonaleniem warsztatu.

Szkolenia prowadzone są przez mistrzów Polski surfingu Polish Surfing Challenge wraz z certyfikowanymi instruktorami Bałtyckiego Stowarzyszenia Surfingu (uprawnienia ISA - International Surfing Association).

Naszym celem jest umożliwienie Wam uczenia się od najlepszych. Od sportowców, którzy poświęcili klika- kilkanaście lat swojego życia na doskonalenie swoich umiejętności, surferów o ogromnej sile, determinacji i miłości do tego sportu

VOL 1 - SEAN CROWDER

Sean Crowder to prawdziwa legenda nad Bałtykiem! Australijczyk, który pokochał Polskę i nasze polskie morze. Dwukrotny mistrz Polski, topowy zawodnik w regionalnych zawodach ASA w południowej Australii. Sean surfuje od 43 lat, zawodowo uczy surfingu od ponad 15 lat. Jako trener Sean wykazuje się niezwykłą cierpliwością i wyrozumiałością. Zawsze uśmiechnięty, ale jednocześnie bardzo skupiony na tym, aby wyłapać wszystkie błędy, które mogą powstrzymywać Cię od stawania na desce i łapania fal. Ogrom surfingowego doświadczenia, które posiada Sean jest czymś wyjątkowym i niespotykanym na polskim wybrzeżu, tym bardziej warto skorzystać z możliwości nauki pod jego okiem! Zajęcia będą prowadzone w j. angielskim. Drugi instruktor w razie potrzeby będzie tłumaczył.                                                     

 cena  
400 pln/osoba                          

W cenie:                                                                                    
●I szkolenie surfingowe ok 2,5h - teoria i praktyka w wodzie
● II szkolenie surfingowe ok 1,5h - praktyka w wodzie
● Photo analiza - zajęcia zdalne 45 minut, poprowadzi instruktor BSSURF, kilka dni po szkoleniu
● Zdjęcia ze szkolenia
● Owoce i ciastka na plaży
● Deska surfingowa (pianka we własnym zakresie)                            

!!! Uwaga: termin szkolenia ustalony jest na 23 lub 24 lipca (szkolenie jednodniowe) w zależności od prognozy wybierzemy dzień z najlepszymi falami do nauki. Ostateczne godziny wydarzenia zostaną podane na 2 dni przed.

Szkolenie może zostać odwołane w przypadku braku warunków do nauki (brak fal, sztorm, ulewy itp), wówczas poinformujemy o tym z wyprzedzeniem min 5 dni, a opłata za szkolenie zostanie zwrócona w całości.

sold out