BSSURF - Szkoła Surfingu Gdańsk. Obozy surfingowe w Portugalii i​ Maroko

GDZIE?

Chałupy CH10 lub Władysławowo Port 

KIEDY?

06 lub 13 sierpnia

ilość miejsc

10

Opis wyjazdu  

Mamy ogromną przyjemność zaprosić Was ponownie na cykl szkoleń pod nazwą ‘Trenuj z Mistrzami’. Zeszłoroczne edycje były absolutnym hitem, więc nie przegapcie swojej okazji!

TZM to cykl wydarzeń sportowych dla początkujących surferów, zainteresowanych nauką surfingu od podstaw, jak i doskonaleniem warsztatu.

Szkolenia prowadzone są przez mistrzów Polski surfingu Polish Surfing Challenge wraz z certyfikowanymi instruktorami Bałtyckiego Stowarzyszenia Surfingu (uprawnienia ISA - International Surfing Association).

Naszym celem jest umożliwienie Wam uczenia się od najlepszych. Od sportowców, którzy poświęcili klika- kilkanaście lat swojego życia na doskonalenie swoich umiejętności, surferów o ogromnej sile, determinacji i miłości do tego sportu.

KAROLINA MARCZAK

Karolina Marczak to obecna wicemistrzyni Polski surfingu oraz wicemistrzyni Cold Waves by Porsche. Dwukrotna mistrzyni Polski, stanęła również na podium Danish Surf Tour. W 2022 roku rozpoczęła starty w World Surfing League QS w Maroku i Portugalii, jako pierwsza Polka.

Od zawsze interesowały ją wszelkiego rodzaju sporty - windsurfing, snowboard,czy deskorolka, ale ostatecznie to surfing skradł jej serce i w tym kierunku rozwija swoją karierę. Karolina od 6 lat uczy surfingu na Bałtyku. Większość wolnego czasu poza sezonem spędza na zagranicznych spotach, gdzie doskonali swój warsztat pod okiem najlepszych trenerów, a zdobyta wiedzę przekazuje również swoim kursantom.

Jako instruktorkę cechuje ja pozytywna i młodzieńcza energia, cierpliwość i indywidualne

podejście do każdego z uczestników szkolenia. Cena: 500zł

Cena zawiera:

I szkolenie surfingowe ok 2h - teoria i praktyka w wodzie

II szkolenie surfingowe ok 1,5h - praktyka w wodzie

Photo analiza - zajęcia zdalne 60 minut, poprowadzi instruktor BSSURF, kilka dni po szkoleniu.

Zdjęcia ze szkolenia

Owoce i ciastka na plaży 🙂

Deska surfingowa (pianka we własnym zakresie)   

Uwaga: termin szkolenia ustalony jest na 6 lub 13 sierpnia (szkolenie jednodniowe) w zależności od prognozy wybierzemy dzień z najlepszymi falami do nauki. Ostateczne godziny godziny wydarzenia zostaną podane na 2 dni przed. Miejsce szkolenia: Chałupy lub Władysławowo.

❗❗

Szkolenie może zostać odwołane w przypadku braku warunków do nauki (brak fal, sztorm, ulewy itp), wówczas poinformujemy o tym z wyprzedzeniem min 5 dni, a opłata za szkolenie zostanie zwrócona w całości.

zapisz się

Fotorelacja z innych edycji