BSSURF - Szkoła Surfingu Gdańsk. Obozy surfingowe w Portugalii i​ Maroko

GDZIE?

Chałupy CH10 lub Władysławowo Port 

KIEDY?

05 lub 12 sierpnia

ilość miejsc

10

Opis wyjazdu  

Mamy ogromną przyjemność zaprosić Was ponownie na cykl szkoleń pod nazwą ‘Trenuj z Mistrzami’. Zeszłoroczne edycje były absolutnym hitem, więc nie przegapcie swojej okazji!

TZM to cykl wydarzeń sportowych dla początkujących surferów, zainteresowanych nauką surfingu od podstaw, jak i doskonaleniem warsztatu.

Szkolenia prowadzone są przez mistrzów Polski surfingu Polish Surfing Challenge wraz z certyfikowanymi instruktorami Bałtyckiego Stowarzyszenia Surfingu (uprawnienia ISA - International Surfing Association).

Naszym celem jest umożliwienie Wam uczenia się od najlepszych. Od sportowców, którzy poświęcili klika- kilkanaście lat swojego życia na doskonalenie swoich umiejętności, surferów o ogromnej sile, determinacji i miłości do tego sportu.

SEAN CROWDER

Sean Crowder to prawdziwa legenda nad Bałtykiem! Australijczyk, który pokochał Polskę i nasze polskie morze. Dwukrotny mistrz Polski, topowy zawodnik w regionalnych zawodach ASA w południowej Australii. Sean surfuje od 44 lat, zawodowo uczy surfingu od ponad 16 lat. Jako trener Sean wykazuje się niezwykłą cierpliwością i wyrozumiałością. Zawsze uśmiechnięty, ale jednocześnie bardzo skupiony na tym, aby wyłapać wszystkie błędy, które mogą powstrzymywać Cię od stawania na desce i łapania fal.

Ogrom surfingowego doświadczenia, które posiada Sean jest czymś wyjątkowym i niespotykanym na polskim wybrzeżu, tym bardziej warto skorzystać z możliwości nauki pod jego okiem!

Zajęcia będą prowadzone w j.angielskim. Drugi instruktor w razie potrzeby będzie tłumaczył.

Cena: 500zł

Cena zawiera:

I szkolenie surfingowe ok 2h - teoria i praktyka w wodzie

II szkolenie surfingowe ok 1,5h - praktyka w wodzie

Photo analiza - zajęcia zdalne 60 minut, poprowadzi instruktor BSSURF, kilka dni po szkoleniu.

Zdjęcia ze szkolenia Owoce i ciastka na plaży 🙂

Deska surfingowa (pianka we własnym zakresie)

Uwaga: termin szkolenia ustalony jest na 5 lub 12 sierpnia (szkolenie jednodniowe) w zależności od prognozy wybierzemy dzień z najlepszymi falami do nauki. Ostateczne godziny godziny wydarzenia zostaną podane na 2 dni przed. Miejsce szkolenia: Chałupy lub Władysławowo.

❗❗

Szkolenie może zostać odwołane w przypadku braku warunków do nauki (brak fal, sztorm, ulewy itp), wówczas poinformujemy o tym z wyprzedzeniem min 5 dni, a opłata za szkolenie zostanie zwrócona w całości.                                

zapisz się

Fotorelacja z innych edycji