BSSURF - Szkoła Surfingu Gdańsk. Obozy surfingowe w Portugalii i​ Maroko

GDZIE?

CHAŁUPY (Półwysep Helski)

KIEDY?

03 lub 04 września

POZIOM

początkujący

 Opis wyjazdu 

Mamy ogromną przyjemność zaprosić Was na nowy cykl szkoleń pod nazwą ‘Trenuj z Mistrzami’!                        

TZM to cykl wydarzeń sportowych dla początkujących surferów, zainteresowanych nauką surfingu od podstaw, jak i doskonaleniem warsztatu.                        
Szkolenia prowadzone są przez mistrzów Polski surfingu Polish Surfing Challenge wraz z certyfikowanymi instruktorami Bałtyckiego Stowarzyszenia Surfingu (uprawnienia ISA - International Surfing Association).                        

Naszym celem jest umożliwienie Wam uczenia się od najlepszych. Od sportowców, którzy poświęcili klika- kilkanaście lat swojego życia na doskonalenie swoich umiejętności, surferów o ogromnej sile, determinacji i miłości do tego sportu

VOL 4 - JUREK KIJKOWSKI                        

Jurek Kijkowski zwany “Kijkiem” jeden z najbardziej rozpoznawalnych osób w polskim środowisku surferskim. Prekursor surfingu na Bałtyku, do dziś nie wiadomo, czy najpierw był Kijek, a potem dopiero fale, czy na odwrót.

Dwukrotny mistrz Polski w surfingu, wielokrotnie stawał na podium. Surfuje od ponad 20 lat, a uczy od 2007 roku. Jurek od lat promuje surfing na Bałtyku, ma ogromny wkład w rozwój tego sportu w Polsce. Ponad 16 lat temu zorganizował pierwsze zawody surfingowe - Polish Surfing Challenge, które kontynuowane są do dzisiaj.                        

Jurek jest członkiem honorowym Polskiego Związku Surfingu, jego wiedza na temat bałtyckich fal i ogrom doświadczenia są nieocenione.                        
Jako trenera cechuje go autentyczność, zaangażowanie, cierpliwość i przede wszystkim wielka miłość do surfingu. Lata praktyki, doskonała znajomość polskich spotów, i umiejętność określania warunków, czynią go jednym z najlepszych instruktorów, jakiego spotkacie na Półwyspie.