BSSURF - Szkoła Surfingu Gdańsk. Obozy surfingowe w Portugalii i​ Maroko

GDZIE?

CHAŁUPY (Półwysep Helski)

KIEDY?

20 lub 21 sierpnia

POZIOM

początkujący

 Opis wyjazdu 

Mamy ogromną przyjemność zaprosić Was na nowy cykl szkoleń pod nazwą ‘Trenuj z Mistrzami’!

TZM to cykl wydarzeń sportowych dla początkujących surferów, zainteresowanych nauką surfingu od podstaw, jak i doskonaleniem warsztatu.

Szkolenia prowadzone są przez mistrzów Polski surfingu Polish Surfing Challenge wraz z certyfikowanymi instruktorami Bałtyckiego Stowarzyszenia Surfingu (uprawnienia ISA - International Surfing Association). Naszym celem jest umożliwienie Wam uczenia się od najlepszych. Od sportowców, którzy poświęcili klika- kilkanaście lat swojego życia na doskonalenie swoich umiejętności, surferów o ogromnej sile, determinacji i miłości do tego sportu

VOL 3 - KAROLINA MARCZAK

Karolina Marczak to obecna mistrzyni Polski surfingu, ten tytuł zdobyła już po raz drugi, a w maju tego roku stanęła również na podium Danish Surf Tour. Od zawsze interesowały ją wszelkiego rodzaju sporty - windsurfing, snowboard,czy deskorolka, ale ostatecznie to surfing skradł jej serce i w tym kierunku rozwija swoją karierę. Karolina od 5 lat uczy surfingu na Bałtyku. Większość wolnego czasu poza sezonemspędza na zagranicznych spotach, gdzie doskonali swój warsztat pod okiem najlepszych trenerów, a zdobyta wiedzę przekazuje również swoim kursantom.

Jako instruktorkę cechuje ja pozytywna i młodzieńcza energia, cierpliwość i indywidualne podejście do każdego z uczestników szkolenia.