GDZIE?

CHAŁUPY (Półwysep Helski)

KIEDY?

20 lub 21 sierpnia

POZIOM

początkujący

 Opis wyjazdu 

Mamy ogromną przyjemność zaprosić Was na nowy cykl szkoleń pod nazwą ‘Trenuj z Mistrzami’!

TZM to cykl wydarzeń sportowych dla początkujących surferów, zainteresowanych nauką surfingu od podstaw, jak i doskonaleniem warsztatu.

Szkolenia prowadzone są przez mistrzów Polski surfingu Polish Surfing Challenge wraz z certyfikowanymi instruktorami Bałtyckiego Stowarzyszenia Surfingu (uprawnienia ISA - International Surfing Association). Naszym celem jest umożliwienie Wam uczenia się od najlepszych. Od sportowców, którzy poświęcili klika- kilkanaście lat swojego życia na doskonalenie swoich umiejętności, surferów o ogromnej sile, determinacji i miłości do tego sportu

VOL 3 - KAROLINA MARCZAK

Karolina Marczak to obecna mistrzyni Polski surfingu, ten tytuł zdobyła już po raz drugi, a w maju tego roku stanęła również na podium Danish Surf Tour. Od zawsze interesowały ją wszelkiego rodzaju sporty - windsurfing, snowboard,czy deskorolka, ale ostatecznie to surfing skradł jej serce i w tym kierunku rozwija swoją karierę. Karolina od 5 lat uczy surfingu na Bałtyku. Większość wolnego czasu poza sezonemspędza na zagranicznych spotach, gdzie doskonali swój warsztat pod okiem najlepszych trenerów, a zdobyta wiedzę przekazuje również swoim kursantom.

Jako instruktorkę cechuje ja pozytywna i młodzieńcza energia, cierpliwość i indywidualne podejście do każdego z uczestników szkolenia.

                                                

 cena  
400 pln/osoba                          

W cenie:                                                                                    
●I szkolenie surfingowe ok 2,5h - teoria i praktyka w wodzie
● II szkolenie surfingowe ok 1,5h - praktyka w wodzie
● Photo analiza - zajęcia zdalne 45 minut, poprowadzi instruktor BSSURF, kilka dni po szkoleniu
● Zdjęcia ze szkolenia
● Owoce i ciastka na plaży
● Deska surfingowa (pianka we własnym zakresie)                            

!!! Uwaga: termin szkolenia ustalony jest na 20 lub 21 sierpnia (szkolenie jednodniowe) w zależności od prognozy wybierzemy dzień z najlepszymi falami do nauki. Ostateczne godziny wydarzenia zostaną podane na 2 dni przed.

Szkolenie może zostać odwołane w przypadku braku warunków do nauki (brak fal, sztorm, ulewy itp), wówczas poinformujemy o tym z wyprzedzeniem min 5 dni, a opłata za szkolenie zostanie zwrócona w całości.

zapisz się