BSSURF - Szkoła Surfingu Gdańsk. Obozy surfingowe w Portugalii i​ Maroko

GDZIE?

CHAŁUPY (Półwysep Helski)

KIEDY?

06 lub 07 sierpnia

POZIOM

początkujący

 Opis wyjazdu 

Mamy ogromną przyjemność zaprosić Was na nowy cykl szkoleń pod nazwą ‘Trenuj z Mistrzami’!

TZM to cykl wydarzeń sportowych dla początkujących surferów, zainteresowanych nauką surfingu od podstaw, jak i doskonaleniem warsztatu.

Szkolenia prowadzone są przez mistrzów Polski surfingu Polish Surfing Challenge wraz z certyfikowanymi instruktorami Bałtyckiego Stowarzyszenia Surfingu (uprawnienia ISA - International Surfing Association).

Naszym celem jest umożliwienie Wam uczenia się od najlepszych. Od sportowców, którzy poświęcili klika- kilkanaście lat swojego życia na doskonalenie swoich umiejętności, surferów o ogromnej sile, determinacji i miłości do tego sportu

VOL 2 - SEAN CROWDER

Sean Crowder to prawdziwa legenda nad Bałtykiem! Australijczyk, który pokochał Polskę i nasze polskie morze. Dwukrotny mistrz Polski, topowy zawodnik w regionalnych zawodach ASA w południowej Australii. Sean surfuje od 43 lat, zawodowo uczy surfingu od ponad 15 lat. Jako trener Sean wykazuje się niezwykłą cierpliwością i wyrozumiałością. Zawsze uśmiechnięty, ale jednocześnie bardzo skupiony na tym, aby wyłapać wszystkie błędy, które mogą powstrzymywać Cię od stawania na desce i łapania fal. Ogrom surfingowego doświadczenia, które posiada Sean jest czymś wyjątkowym i niespotykanym na polskim wybrzeżu, tym bardziej warto skorzystać z możliwości nauki pod jego okiem! Zajęcia będą prowadzone w j. angielskim. Drugi instruktor w razie potrzeby będzie tłumaczył.