Skip to main content

BSSURF - Szkoła Surfingu Gdańsk. Obozy surfingowe w Portugalii i​ Maroko Bądź na bieżąco - zapisz się na newsletter

Regulamin zakupu bluz sportowych BSSURF w kampanii PREORDER:

1.  Sprzdawcą jest Biuro Podróży Be Surfer Paulina Kobiela z siedzibą w Gdańsku pod adresem ul. Szuwary 3A m. 24, 80-764 Gdańsk, wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej pod numerem NIP 5891767087 oraz REGON 525464084.

2. Przedmiotem przed sprzedaży są bluzy sportowe z kapturem w wybranym przez Kupującego kolorze i rozmiarze z nadrukiem.

3. Zamówienia można składać poprzez formularz internetowy, podając wszystkie wymagane dane do realizacji zamówienia. Nie przyjmujemy zamówień telefonicznych ani mailowych.

4. Składając zamówienie Kupujący wyraża zgodę na przetwarzanie podanych w formularzu danych osobowych.  Dane przetwarzane będą  przez Sprzedawcę w celu realizacji zamówienia oraz w celu przesyłania informacji marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez Sprzedawcę.

5. Termin realizacji zamówienia zależy od daty zakończenia pre orderu, która podana jest w opisie oferty. Wysyłka towaru nastąpi w ciagu 20 dni roboczych po zakończeniu pre orderu.

5. Cena 1 bluzy to 219,00 zł + wysyłka Inpost 19,99 zł (dostawa wyłącznie do  paczkomatu). W przypadku nieodebrania paczki w terminie, Kupujący ponownie pokrywa koszty wysyłki.

6. Płatność za zamówienie możliwa jest wyłącznie przelewem na konto, maksymlanie w ciągu 3 dni roboczych od złożenia zamówienia. Brak wpłaty będzie skutkował anulowaniem zamówienia.

6. Numer konta bankowego: 78291000060000000002753484

Adres banku: Aion S.A. Spolka Akcyjna Oddzial w Polsce 

Dobra 40, 00-344, Warszawa, Poland

W tytule przelewu prosimy podać i imię i nazwisko osoby zamwawiającej. 

6. Zamówienie będzie przekazane do relaizacji wyłącznie po zaksięgowaniu wpłaty na konto.

7. W przypadku braku możliwości realizacji zamówienia (np. brak odpowiedniej ilości produktów) skontaktujemy się z Kupującym w celu ustalenia dalszych kroków. W przypadku anulowania zamówienia, zwrócimy wpłacone środki na wskazane konto bankowe maksymalnie w ciagu 5 dni roboczych.

8. Zamówione bluzy nie podlegają wymianie ani zwrotowi ponieważ są produkowane na indywidualne zamówienie klienta. Bluza może być może być reklamowana wyłącznie w przypadku uszkodzenia lub błędnej realizacji zamówienia przez Sprzedawcę.