Portugal surf camp

PRAIA DA VAGUEIRA

21-28 WRZEŚNIA 

GDZIE?

PRAIA DA VAGUEIRA (okolice Porto) 

KIEDY?

21 - 28 września 2022

POZIOM

początkujący

Opis wyjazdu

Nocujemy w nowoczesnym, bardzo przestrzennym domu (prawie 300m2) w odległości 200m od plaży. Zakwaterowanie w pokojach 6/4/2 osobowych. Dom do naszego wyłącznego użytku (12-14 osób). Dostęp do kuchni - możliwość samodzielnego przygotowywania posiłków, mini market 5 min od domu, pralka. Codzienne śniadania, wspólna kolacja w lokalnej restauracji. Podczas całego pobytu 2 rezydentki obecne na miejscu, gotowe pomóc i doradzić w każdej sytuacji.                   

Praia de Vagueira i Praia Barra to idelane spoty dla początkujących surferów! Piaszczyste dno i brak tłumów zapewnią Wam bezpieczną naukę! W miasteczku oprócz przepięknej i czystej plaży znajdziecie malownicze ścieżki wśród wydm i rzeki, lokalne restauracje z owocami morza, knajpki z pyszną kawą i beach bary. Odwiedzimy też Costa Nova, czyli miasteczko ze słynnymi pasiastymi, kolorowymi domami - gwarancja cudownych zdjęć z wyjazdu. Aveiro, zwane również portugalską Wenecją, poprzecinane dziesiątkami kanałów wodnych z różnorodną zabudową, od rybackich domów, które pokryte są pięknym azulejos po secesyjne kamienice.                                                        

surfing

5 dni zajęć praktycznych w wodzie z profesjonalnymi, portugalskimi instruktorami. Dodatkowo podczas zajęć instruktorom (zajęcia w j. angielskim) asystować będzie nasza polska instruktorka (ISA instructor certificate, ISA judge), która odpowie na wszelkie pytania, czy wyjaśni ewentualne wątpliwości. Photo/video analiza czyli warsztaty polegające na analizowaniu: techniki wstawania na desce, pozycji, balansu, padlowania itd. dzięki temu na kolejnych sesjach unikniecie błędów, poprawicie technikę pływania i utrwalicie prawidłowe nawyki ruchowe.                                      

zapisz się