BSSURF - Szkoła Surfingu Gdańsk. Obozy surfingowe w Portugalii i​ Maroko

Portugal surf camp

PRAIA DA caparIca

11-18 września​ 

GDZIE?

PRAIA DA CAPARICA (okolice Lizbony) 

KIEDY?

11 - 18 września 2022

POZIOM

początkujący

Opis wyjazdu

Nocujemy w oddalonym o 200m od plaży surf housie z basenem i tarasem. Dom będziemy dzielić z innymi surferami z całego świata, będzie więc okazja do nowych znajomości i ciekawych rozmów w zrelaksowanej atmosferze. Zakwaterowanie w pokojach 6/4/2 osobowych. Codziennie śniadanie w formie bufetu oraz 3 kolacje. Podczas całego pobytu 2 rezydentki obecne na miejscu, gotowe pomóc i doradzić w każdej sytuacji.           

Caparica to istny raj dla surferów! 30 km piaszczystej plaży skupia tętniącą życiem społeczność miłośników surfingu, oceanu i plażowania. W miasteczku znajdziecie mnóstwo lokalnych knajpek, beach bary, piękny bulwar i sklepy surferskie, więc z pewnością nie zabraknie wieczornych atrakcji po dniach pełnych surfingu! Do centrum Lizbony możecie dostać się Uberem w ok. 20 minut (lub ok godziny komunikacją miejską). Z pewnością warto będzie wykorzystać dzień wolny na zwiedzanie tego przepięknego miasta!                                           

surfing

5 dni zajęć praktycznych w wodzie z profesjonalnymi, portugalskimi instruktorami. Dodatkowo podczas zajęć instruktorom (zajęcia w j. angielskim) asystować będzie nasza polska instruktorka (ISA instructor certificate, ISA judge), która odpowie na wszelkie pytania, czy wyjaśni ewentualne wątpliwości. Photo/video analiza czyli warsztaty polegające na analizowaniu: techniki wstawania na desce, pozycji, balansu, padlowania itd. dzięki temu na kolejnych sesjach unikniecie błędów, poprawicie technikę pływania i utrwalicie prawidłowe nawyki ruchowe. Mnóstwo free surfa, dla chętnych surfowanie o poranku i o zachodzie słońca!