BSSURF - Szkoła Surfingu Gdańsk. Obozy surfingowe w Portugalii i​ Maroko

GDZIE?

TAMRGAHT (okolice Agadiru)

KIEDY?

30 grudnia 2022 - 06 stycznia 2023

POZIOM

początkujący i średnio-zaawansowany 

 Opis wyjazdu 

Chcesz zrobić naprawdę szalone postanowienia noworoczne? To może nauczysz się surfingu? Zapraszamy Was na Afrykańską sylwestrową surf przygodę w Tamrgaht (okolice Agadiru), gdzie w styczniu trwa epicki sezon na surfa! Możecie spodziewać się ciepłych i słonecznych dni ok 20C, egzotycznego vibe’u, fantastycznych zachodów słońca, wieczornego chillout’u w ciekawym towarzystwie i oczywiście idealnych FAL!

Oprócz szkoleń surfingowych urządzimy sobie surf tripa do Imssouane Bay i sesję sand boardingu, a innego dnia odwiedzimy Paradise Valley w malowniczych górach Atlas.

UWAGA: aby przekroczyć granicę Maroka wymagany jest PASZPORT.

                                          

 surfing 

5 dni zajęć praktycznych w wodzie z profesjonalnymi, marokońskimi instruktorami. Dodatkowo podczas zajęć instruktorom (zajęcia w j. angielskim) asystować będzie nasza polska instruktorka (ISA instructor certificate, ISA judge), która odpowie na wszelkie pytania, czy wyjaśni ewentualne wątpliwości. Photo/video analiza czyli warsztaty polegające na analizowaniu: techniki wstawania na desce, pozycji, balansu, padlowania itd. dzięki temu na kolejnych sesjach unikniecie błędów, poprawicie technikę pływania i utrwalicie prawidłowe nawyki ruchowe.           

Zdjęcia z wyjazdów