BSSURF - Szkoła Surfingu Gdańsk. Obozy surfingowe w Portugalii i​ Maroko

GDZIE?

TAMRGAHT (okolice Agadiru)

KIEDY?

11 - 18 listopada 2022

POZIOM

początkujący

 Opis wyjazdu 

Lubicie listopad? Bo my uwielbiamy! Pod warunkiem że nie spędzamy go w Polsce, tylko 4300 km na południe na marokańskich surf spotach Zapraszamy Was na Afrykańską surf przygodę w Tamrgaht (okolice Agadiru), gdzie w listopadzie zaczyna się epicki sezon na surfa! Możeci spodziewać się ciepłych i słonecznych dni ok 22-25C, wody w oceanie ok 20C, egzotycznego vibe’u, fantastycznych zachodów słońca, wieczornego chillout’u w ciekawym towarzystwie i oczywiście idealnych FAL!

Oprócz szkoleń surfingowych urządzimy sobie surf tripa do Imssouane Bay i sesję sand boardingu, a innego dnia odwiedzimy Paradise Valley w malowniczych górach Atlas.

UWAGA: aby przekroczyć granicę Maroka wymagany jest PASZPORT.                                            

 surfing 

5 dni zajęć praktycznych w wodzie z profesjonalnymi, marokońskimi instruktorami. Dodatkowo podczas zajęć instruktorom (zajęcia w j. angielskim) asystować będzie nasza polska instruktorka (ISA instructor certificate, ISA judge), która odpowie na wszelkie pytania, czy wyjaśni ewentualne wątpliwości. Photo/video analiza, czyli warsztaty polegające na analizowaniu: techniki wstawania na desce, pozycji, balansu, padlowania itd. dzięki temu na kolejnych sesjach unikniecie błędów, poprawicie technikę pływania i utrwalicie prawidłowe nawyki ruchowe.

Zdjęcia z wyjazdów