BSSURF - Szkoła Surfingu Gdańsk. Obozy surfingowe w Portugalii i​ Maroko

girls surf wild

szkolenia i wyjazdy dla kobiet

O PROJEKCIE GIRLS SURF WILD 

GIRLS SURF WILD to projekt skierowany do wszystkich kobiet, które marzą o rozpoczęciu swojej przygody 
z surfingiem i chciałyby stać się prawdziwymi #surfgirls, 
jak i do tych, które już pływają, ale chciałyby podnieść poziom swoich umiejętności. To projekt dla kobiet, 
które szukają inspiracji w sobie, w kontakcie z naturą,
 w aktywności fizycznej, a także w kontakcie z innymi inspirującymi kobietami, aby razem iść przez hasło przewodnie "wild girls"!

Co konkretnie oznaczają dla nas te słowa?

girls

To szkolenie kierujemy do wszystkich kobiet, bez względu na wiek, poziom kondycji fizycznej, czy dotychczasowe doświadczenia sportowe. Naszą intencją jest spotkanie w gronie osób, które wzajemnie się wspierają i sobie kibicują. Akceptacja siebie i innych, siostrzyńska moc – to nasze wiodące założenia w zostaniu surfing girl. To czas, w którym możesz odkryć swój potencjał, wyzwolić uśpioną energię, nabrać dystansu i spojrzeć na wszystko z nowej perspektywy.

surf

Surfing to nie tylko sport, który angażuje całe ciało, to przede wszystkim źródło wiedzy o sobie i swoich możliwościach. Pierwszy dzień surfingu dla większości naszych surfing girls to najszczęśliwszy dzień ich życia. Uczucie stania na desce i płynięcia na fali jest niezapomniane
i chce się je wciąż powtarzać. Nasze doświadczone i niezłomne instruktorki zrobią wszystko, abyś miała szansę doświadczyć tego już na pierwszych zajęciach.

wild

To dzikość, Twoja prawdziwa natura, wolność, bycie sobą. Tę dzikość spotkasz też w kontakcie z wodą wokół Ciebie, pośród fal. Podczas surfingu dostrajasz się do nich, stajesz się częścią morza. Czas spędzony w wodzie to chwile tylko dla Ciebie, z dystansem do codzienności. Twoja dzikość może być ukryta lub widoczna na pierwszy rzut oka. Może być spokojna lub szalona. Jak morze, ocean – każda jest piękna, jest Twoja. W naszym projekcie Girls Surf Wild dbamy właśnie o dzikość skrytą głęboko w nas i pozwalamy jej ujrzeć światło dzienne!

Fotorelacja 

skontaktuj się