Eventy

działania społeczne, imprezy sportowe, szkolenia firmowe

ORGANIZACJA EVENTÓW

Organizujemy wydarzenia sportowe z rozmachem, pasja i zaangażowaniem. Bierzemy też aktywny udział w innych wydarzeniach, na które jesteśmy zapraszani. Poza klasycznymi szkoleniami surfingowymi organizujemy również szkolenia dla firm w formie integracji poprzez sport.
Firmy poszukujące nowych sposobów na zmotywowanie i integrację swoich pracowników związa Skutecznie zintegrujemy Twój zespół. Mamy nieszablonowe podejście do szkoleń. Wzbudzimy zainteresowanie uczestników!

jakie eventy zrealizowaliśmy?

Naszym pierwszym eventem w 2017 roku był ‘Dzień na fali’. Głównym celem wydarzenia, które odbyło się 3 czerwca, poza znakomitą zabawą oraz aktywnym spędzaniem wolnego czasu, było zachęcenie mieszkańców Gdańska do uprawiania sportów wodnych takich jak
Surfing, Stand Up Paddle (SUP), czy kajaki, ze zwróceniem szczególnej uwagi na bezpieczeństwo na wodzie.zachecilismy uczestników do zaznajomienia się z podstawami udzielania pierwszej pomocy. Pokazy ratownictwa i pierwszej pomocy odbyły się dzięki
Sekcji Wodnej Grupy Ratownictwa Specjalnego PCK oraz WOPR. Systematycznie od początku istnienia stowarzyszenia braliśmy udział w różnych eventach takich jak Surf Piknik powered by Red Bull Mobile, Surf Piknik ERGO Hestia Polish Surfing Challenge gdzie prowadziliśmy darmowe szkolenia z surfingu.