O Stowarzyszeniu

Bałtyckie Stowarzyszenie Surfingu (BSSurf) zostało założone w Gdańsku, w 2017 roku. Tworzy je grupa przyjaciół, trójmiejskich surferów, od wielu lat pływających i propagujących tę dyscyplinę sportu na Bałtyku.

BSSurf jako pierwsze stowarzyszenie w Polsce posiada wysoko wykwalifikowanych instruktorów z certyfikatem międzynarodowej organizacji surfingowej ISA (www.isasurf.org).

Nasze szeregi zasilają utytułowani zawodnicy polskich jak i międzynarodowych zawodów surfingowych.

Zrzeszamy miłośników nie tylko surfingu, ale także innych sportów wodnych, takich jak SUP, czy Bodyboard, do których uprawiania niezbędne są fale.

Wieloletnie doświadczenie polegające na szczegółowej obserwacji prognoz, oraz opływaniu wielu bałtyckich spotów surfingowych, pozwala nam precyzyjnie dopasować spot do panujących warunków atmosferycznych.

Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat surfingu na Bałtyku dołącz do nas. Pobierz deklarację członkowską, wypełnij ją i prześlij na adres siedziby lub na adres email info@bssurf.pl

Logo naszego Stowarzyszenia do pobrania w formacie PDF lub TIFF.