GIRLS SURF TOO VOL. 4

GIRLS SURF TOO VOL. 4

Bałtyckie Stowarzyszenie Surfingu zaprasza na kolejną edycję szkoleń GIRLS SURF TOO VOL. 4, które odbędą się już 1 sierpnia 2020r. o godz. 11:00, na plaży od strony morza na wysokości kempingu Solar (wejście nr 12).

Wydarzenie to tworzone jest z myślą o płci pięknej, skierowane do dziewcząt i kobiet w każdym wieku, które nie tylko dbają o swoje zdrowie i chcą spróbować, bądź doskonalić swoje umiejętności surferskie, ale także dla kobiet, które chcą tworzyć damską surferską społeczność.

BSSURF „GIRLS SURF TOO VOL. 4 to pakiet dwóch półtoragodzinnych szkoleń surfingowych prowadzonych przez wielokrotną Mistrzynię Polski w Surfingu Karolinę Wolińską, Monikę Kołaczkiewicz oraz Agnieszkę Osińską, sesja poranna i popołudniowa, pyszny Vege Lunch na plaży, strefa chill, wodne atrakcje, sesja foto i mnóstwo super zabawy. Do tego dołączamy Gift Packi z niespodziankami od naszych patronów dla każdej uczestniczki, plus super nagrody, które będzie można wygrać w organizowanych przez nas konkursach.

Nasze wykwalifikowane instruktorki z międzynarodowym certyfikatem ISA już od wielu lat pływają na Bałtyku i nie tylko.
Z ogromną przyjemnością podzielą się swoją wiedzą, doświadczeniami i przede wszystkim pasją do Surfingu.

Taki dzień dla kobiet spędzony z BSSURF Girls Edition, to świetny pretekst, żeby wreszcie spędzić chwilę z myślą o sobie, gdy na co dzień w większości poświęcamy czas nauce, rodzinie czy pracy. Będzie to również znakomita okazja do spróbowania nowych ciekawych rzeczy  i spędzenia czasu w miłym towarzystwie.

Atrakcje podczas Girls Surf Too Vol.4:

 1. Deski surf,
 2. Leash’e z najnowszej kolekcji DAKINE,
 3. Szkolenie Surf: 2 sesje x 1,5h,
 4. Surf coaching z analizą błędów,
 5. Praca z oddechem, poprawianie adaptacji na CO2
 6. Eco Vege lunch na plaży,
 7. Yoga na plaży,
 8. Wprowadzenie do technik medytacji,
 9. Wodne atrakcje,
 10. Fun Surf Contest z nagrodami,
 11. Gift Pack dla każdej z uczestniczek,
 12. Foty i film z zajęć.

Liczba miejsc ograniczona.

Zapisujcie się już teraz na: monika@bssurf.pl

Nie zapomnijcie wziąć swojej pianki neoprenowej!

Na zachętę lista partnerów wydarzenia „GIRL SURF TOO VOL. 4”

Sponsor główny: Femi Stories

Powered by: DakineCisowianka

Partnerzy: ElevenFabryka Czekolady BałtykMaolaOric SurfboardsEpic Balance BoardsMonka StudioSalty SurfMokiSznur WiórLongboardy.plRookieOn LemonTupot MewManufaktura NaturaMoja ButelkaEcobambooFish Dry PackRookie Urban Outdoor, Ton Institute.

*jako, że wydarzenie zaplanowane jest na plaży i warunki atmosferyczne mają ogromne znaczenie organizator zastrzega sobie prawo do modyfikacji planu wydarzenia i jego terminu (termin zapasowy to 8 sierpień).