GIRLS SURF TOO VOL.2

GIRLS SURF TOO VOL. 2

Bałtyckie Stowarzyszenie Surfingu zaprasza na kolejną edycję szkoleń GIRLS SURF TOO VOL. 2, które odbędą się już 21 lipca 2018r o godz. 11:00, na plaży od strony morza na wysokości kempingu Solar.

Wydarzenie to tworzone jest z myślą o płci pięknej, skierowane do dziewcząt i kobiet w każdym wieku, które nie tylko dbają o swoje zdrowie i chcą spróbować, bądź doskonalić swoje umiejętności surferskie, ale także dla kobiet, które chcą tworzyć damską surferską społeczność.

BSSURF „GIRLS SURF TOO VOL. 2 to pakiet dwóch półtoragodzinnych szkoleń surfingowych prowadzonych przez wielokrotną Mistrzynię Polski w Surfingu Karolinę Wolińską, Monikę Kołaczkiewicz oraz Agnieszkę Osińską, sesja poranna i popołudniowa, pyszny Vege Lunch na plaży, strefa chill, wodne atrakcje, sesja foto i mnóstwo super zabawy. Do tego dołączamy Gift Packi z niespodziankami od naszych patronów dla każdej uczestniczki, plus super nagrody, które będzie można wygrać w organizowanych przez nas konkursach.

Nasze wykwalifikowane instruktorki z międzynarodowym certyfikatem ISA już od wielu lat pływają na Bałtyku i nie tylko.
Z ogromną przyjemnością podzielą się swoją wiedzą, doświadczeniami i przede wszystkim pasją do Surfingu.

Taki dzień dla kobiet spędzony z BSSURF Girls Edition, to świetny pretekst, żeby wreszcie spędzić chwilę z myślą o sobie, gdy na co dzień w większości poświęcamy czas nauce, rodzinie czy pracy. Będzie to również znakomita okazja do spróbowania nowych ciekawych rzeczy  i spędzenia czasu w miłym towarzystwie.

Atrakcje podczas Girls Surf Too Vol.2:

  1. Deski surf,
  2. Szkolenie Surf 2 x 1,5h,
  3. Surf coaching z analizą błędów,
  4. Eco Vege lunch na plaży,
  5. Wodne atrakcje,
  6. Fun Surf Contest z nagrodami,
  7. Gift Pack dla każdej z uczestniczek,
  8. Foty z zajęć.

Liczba miejsc ograniczona.

Zapisujcie się już teraz na: karolina@bssurf.pl

Nie zapomnijcie wziąć swojej pianki neoprenowej!

Na zachętę lista partnerów wydarzenia „GIRL SURF TOO VOL. 2”

Sponsor główny: Xiaomi

Patronat medialny: W Ślizgu

Partnerzy: Fabryka Czekolady Bałtyk, EL Coco, Epic Balance Boards, Manufaktura NaturaMaolaMonka StudioSalty SurfMokiSznur WiórLongboardy.plPixel Skateboards, Rookie, On LemonTupot Mew.

*jako, że event zaplanowany jest na plaży i warunki atmosferyczne mają ogromne znaczenie organizator zastrzega sobie prawo do modyfikacji planu wydarzenia.