Relacja z GIRLS SURF TOO VOL.1

Pierwsza edycja GIRLS SURF TOO już za nami. Było pięknie, pysznie, kolorowo, a co najważniejsze był progres i mnóstwo dobrej energii! Piękne słońce i Bałtyk pompujący równe, czyste fale przez cały dzień to nieczęsty widok, ale tego dnia nie mogło być inaczej 😉
Za tak cudowną aurę jesteśmy oczywiście bardzo wdzięczne! Bałtyk po raz kolejny pokazał, że można na nim uprawiać kawał dobrego surfingu. Tym bardziej cieszymy się, że w tak sprzyjających warunkach mogłyśmy zarażać pasją do tej dyscypliny sportu uczestniczki naszych szkoleń.
Jednak to wszystko nie udałoby się bez wsparcia sponsorów, przyjaciół i wielu życzliwych osób, które pomogły nam sprawić, aby ten dzień stał się tak niezwykły.
Dziękujemy wszystkim uczestniczkom GIRLS SURF TOO VOL.1, sponsorowi głównemu firmie Xiaomi, oraz partnerom wydarzenia: FemiStories, Fabryce Czekolady Bałtyk, Longboardy.pl, Pixel Skateboards, Moki, Hellswell, Hydrosfera, Monka Studio, Salty Surf, Sznur Wiór, U1, Coastal, Dziewczyna Surfera, Manufaktura Natura, Surf Chata.

Za niezwykłe doznania smakowe podczas Eco Vege Lunchu na plaży dziękujemy firmie cateringowej Tupot Mew.

Foty: Kasia Pajzderska