Szkolenia „GIRLS SURF TOO VOL.1”

GIRLS SURF TOO VOL. 1

Bałtyckie Stowarzyszenie Surfingu zaprasza na pierwszy cykl szkoleń GIRLS SURF TOO VOL. 1, które odbędą się już 5 sierpnia 2017r, na plaży od strony morza na wysokości kempingu Solar.

Wydarzenie to tworzone jest z myślą o płci pięknej, skierowane do dziewcząt i kobiet w każdym wieku, które nie tylko dbają o swoje zdrowie i chcą spróbować, bądź doskonalić swoje umiejętności surferskie, ale także dla kobiet, które chcą tworzyć damską surferską społeczność.

BSSURF „GIRLS SURF TOO VOL. 1 to pakiet  dwóch półtoragodzinnych szkoleń surfingowych prowadzonych przez wielokrotną Mistrzynię Polski w Surfingu Karolinę Wolińską oraz Monikę Kołaczkiewicz, sesja poranna i popołudniowa, video coaching, zajęcia SUP, pyszny Vege Lunch na plaży, strefa chill, sesja foto i mnóstwo super zabawy. Do tego dołączamy Gift Packi z niespodziankami od naszych patronów dla każdej uczestniczki, plus super nagrody, które będzie można wygrać w organizowanych przez nas konkursach.

Instruktorki BSSURF Girls Edition już od wielu lat pływają na Bałtyku i nie tylko. Z ogromną przyjemnością podzielą się swoją wiedzą, doświadczeniami i przede wszystkim pasją do Surfingu.

Taki dzień dla kobiet spędzony z BSSURF Girls Edition, to świetny pretekst, żeby wreszcie spędzić chwilę z myślą o sobie, gdy na co dzień w większości poświęcamy czas nauce, rodzinie czy pracy. Będzie to również znakomita okazja do spróbowania nowych ciekawych rzeczy  i spędzenia czasu w miłym towarzystwie.

Atrakcje podczas Girls Surf Too Vol.1:

  1. Deski surf,
  2. Szkolenie Surf 2 x 1,5h,
  3. Video coaching z analizą błędów,
  4. Eco Vege lunch na plaży,
  5. Deski Sup, wiosła,
  6. Fun Surf Contest z nagrodami,
  7. Gift Pack dla każdej z uczestniczek,
  8. Foty z zajęć.

Liczba miejsc ograniczona.

Zapisujcie się już teraz na: karolina@bssurf.pl

 

Nie zapomnijcie wziąć swojej pianki neoprenowej!

 

Na zachętę lista partnerów wydarzenia „GIRL SURF TOO VOL. 1”

Sponsor główny: Xiaomi

Partnerzy: Femi Stories, Fabryka Czekolady Bałtyk, Hydrosfera, Monka Studio, Salty Surf, Moki, Sznur Wiór, Longboardy.pl, Pixel Skateboards, Dziewczyna Surfera, U1

 

 

*jako, że event zaplanowany jest na plaży i warunki atmosferyczne mają ogromne znaczenie organizator zastrzega sobie prawo do modyfikacji planu wydarzenia.